Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 8
Dzisiaj odsłon: 17
Ogółem wizyt: 69 160
Ogółem odsłon: 106 828

Goście: 2Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

 

W ramach programu „ Razem Bezpieczniej” realizowanego w gminie Miękinia pt.  „Bezpieczeństwo – priorytetową inwestycją w Gminie Miękinia”, wykonano ścieżkę informacyjno – edukacyjną dla mieszkańców naszej gminy.Czytaj więcej (kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 29-12-2016, odsłon: 626)

 

Informujemy, że zakończyliśmy realizację projektu pn. "Bezpieczeństwo – priorytetową inwestycją w Gminie Miękinia w ramach Programu Ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”.Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu w ramach programu przeprowadzono szereg działań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy m.in.

 Czytaj więcej (kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 28-12-2016, odsłon: 612)

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że w ramach projektu pn. ”Razem Bezpieczniej”, zostały zakupione 3 zewnętrzne gabloty informacyjne Czytaj więcej (kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 28-12-2016, odsłon: 578)

 

 

8 grudnia 2016 r w Szkole Podstawowej w Pisarzowicach odbył się apel w trakcie którego ogłoszono zwycięzcę konkursu "Z Tobą czuję się bezpieczny"organizowanego w ramach programu "Razem bezpieczniej".

 

Zwycięzcą został Kuba Szczerba, uczeń klasy II szkoły podstawowej w Pisarzowicach, który jako pierwszy zaproponował imię TULIŚ. Wyróżnienia, za wybór tego samego imienia otrzymały: Natalia Grzybowska, Sara Herliczko oraz Hanna Babral – także uczennice szkoły podstawowej w Pisarzowicach.

 

Nagrody wręczał gość honorowy

Komendant Powiatowy Policji w Środzie Śląskiej – Pan Zdzisław Gwóźdź,

któremu bardzo dziękujemy za udział.

 

Poniżej kilka zdjęć z rozdania.Czytaj więcej (kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 16-12-2016, odsłon: 673)

 

logo

7 grudnia 2016 r w ramach projektu RAZEM BEZPIECZNIEJ w Zespole Szkół im. Orła Białego w Miękini odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa w którym wzięły udział dzieci zamieszkujące na terenie Gminy MiękiniaCzytaj więcej (kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 12-12-2016, odsłon: 538)

 

logo

Zespół Interdyscyplinarny w Miękini informuje, że w ramach projektu pn. Bezpieczeństwo - priorytetową inwestycją w Gminie Miękinia " finansowanego przez program "Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016-2017 " na bieżąco realizuje zadanie poprzez wydruk wkładek do "Niebieskiej Karty".W ramach działania Zespołu Interdyscyplinarnego w Miękini zostały przygotowane, wydrukowane oraz na bieżąco dystrybuowane   "wkładki" do Niebieskiej Karty - żółte dla sprawców przemocy domowej, niebieskie dla ofiar przemocy.(kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 08-12-2016)

 

Imię dla misia zostało wybrane! miś

 

Z przyjemnością informujemy, że rostrzygnięto ogłoszony w listopadzie konkurs dotyczący wyboru imienia dla misia. Choć wybór nie był łatwy, drogą komisyjnego głosowania zdecydowano, że miś będzie nosił wdzięczne imię TULIŚ.

   Czytaj więcej (kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 06-12-2016, odsłon: 576)

 

logo

Na terenie gminy Miękinia na temat cyberprzemocy przeszkolono prawie pół tysiąca osób. Uczestnicy prelekcji dowiedzieli się m.in. czym jest cyberprzemoc, poznali aspekty prawne zjawiska cyberprzemocy (w kontekście prawa różnych państw), a także nabyli umiejętności reagowania na przemoc.Czytaj więcej (kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 05-12-2016, odsłon: 628)

 

logo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że w ramach realizowanego projektu  Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka  pracownik socjalny  we współpracy   z funkcjonariuszami  Komendy Powiatowej Policji po raz kolejny wizytowali rodziny z terenu Gminy Miękinia. Wizyty w środowisku miały   na celu prewencyjne działania, kontrole zachowań  aspołecznych, profilaktykę przemocy domowej oraz wzmocnienie  bezpośredniego zainteresowania Policji i innych służb zajmujących się  bezpieczeństwem  mieszkańców.(kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 05-12-2016)

logo

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini przypomina, że w ramach realizacji zadań wynikających z harmonogramu projektu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017 przyjmują specjaliści z zakresu prawa, terapii uzależnień i psychologii. Z porad można skorzystać po uprzednim umówieniu się telefonicznym lub osobistym w GOPS w Miękini, nr tel. 717360850.(kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 01-12-2016)

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0167