Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 8
Dzisiaj odsłon: 12
Ogółem wizyt: 69 160
Ogółem odsłon: 106 823

Goście: 1Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

KAMPANIE SPOŁECZNE

 

 

 

 

Od początku maja 2020 r. trwają prace rozpoczynające realizację kampanii społecznej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini pn. „O co można się ubiegać i co przysługuje w związku z posiadanym orzeczeniem o niepełnosprawności ” . Czytaj więcej (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 04-05-2020, odsłon: 51)

 

W związku z rozpoczętą kampanią społeczną pn. "STOP! Marnotrawieniu środków przyznanych w ramach świadczenia wychowawczego lub wydatkowania ich niezgodnie z celem”, w siedzibie GOPS w Miękini w dziale świadczeń wychowawczych zostaną rozdysponowane ulotki wśród osób pobierajacych bądź ubiegających się o przyznanie świadczenia wychowawczego.

 

Ulotka(kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 28-04-2020)

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini rozpoczął realizację kampanii społecznej pod nazwą: „STOP! Marnotrawieniu środków przyznanych w ramach świadczenia wychowawczego lub wydatkowania ich niezgodnie z celem”Czytaj więcej (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 28-04-2020, odsłon: 54)

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje o rocznym planie realizacji kampanii społecznych w roku 2020 

Plan(kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 10-04-2020)

 

 

Od początku września 2019r. trwają prace rozpoczynające realizację projektu i kampanii społecznej "Zamknięci w smutku" Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini .
W/w kampania i projekt będą dotyczyć zdrowia psychicznego zaś szczególna uwaga zostanie poświęconą depresji.Czytaj więcej (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 10-09-2019, odsłon: 147)

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje o rocznym planie realizacji kampanii społecznych w roku 2019

 

PLAN(kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 27-06-2019)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini jest inicjatorem wielu kampanii społecznych. Kampania społeczna jest to rodzaj społecznej komunikacji, która polega na promowaniu społecznie właściwych i wartościowych wzorców zachowań, postaw, a także na zwróceniu uwagi społeczeństwa na istotne i trudne do rozwiązanie problemy.Czytaj więcej (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 02-10-2018, odsłon: 304)

 

 

Ulotka(kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 01-10-2018)

 

 

W ramach trwającej kampanii społecznej pt." Nie bądź małpą. Usłysz! Zauważ! Mów!" Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini przedstawia poniżej dane teleadresowe miejsc udzielających wsparcia ofiarom przemocy w rodzinie, dzieciom i młodzieży.

 

 

Ulotka dla ofiar przemocy w rodzinie

 

 (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 01-10-2018)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, iż rusza kampania społeczna Asystenta Rodziny pt. ,,Jesteś Rodzicem! Masz czas dla swojego dziecka?”.Czytaj więcej (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 12-06-2018, odsłon: 371)

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0492