Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 8
Dzisiaj odsłon: 15
Ogółem wizyt: 69 160
Ogółem odsłon: 106 826

Goście: 1Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

 

 

Szanowni Państwo.
Z uwagi na trwający wzmożony okres zachorowań na grypę oraz pojawienie się zagrożenia zakażeniem koronawirusem, mając na względzie zdrowie zarówno Państwa, jak i pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini zwracamy się z apelem o ograniczenie wizyt w Ośrodku do niezbędnego minimum.

Zapytania można kierować telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej.
Wszystkie kontakty do pracowników znajdziecie Państwo na stronie

 

Do Państwa dyspozycji pozostaje:

 ☎️ telefon +48 71 736 08 50 ,

  ℹ️ strona internetowa http://www.gops.miekinia.pl/

@ adres e-mail gosp@gops.miekinia.pl

 

Zachęcamy do korzystania z elektronicznej komunikacji poprzez platformę ePUAP -

https://epuap.gov.pl/wps/portal

 

 (dodano: 12-03-2020)

 

Szanowni Państwo, jeżeli opiekujecie się osobą niezdolną do samodzielnego funkcjonowania i potrzebujecie wsparcia, zasłużonego czasu dla siebie prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Zebrane dane z ankiet umożliwią nam diagnozę sytuacji oraz potrzeb osób sprawujących opiekę nad osobami niepełnosprawnymi, starszymi i niesamodzielnymi.

 

Link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdW4uqN7oKydBuB7MDpIuR2gVazFB5rIEMjCDjnhyq0kWxUig/viewform?usp=sf_link(dodano: 02-03-2020)
Meble do oddania

 

 

Do oddania jest kanapa i dwa fotele przedstawione na zdjęciu. Meble są używane i podniszczone, ale mogą jeszcze posłużyć. Odbiór osobisty z Wilkszyna.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z pracownikiem GOPS pod nr. tel. 71 7360856(dodano: 02-03-2020)
 
Drodzy Ojcowie!
 
Gmina Miękinia wraz z inicjatywą tato.net zaprasza na warsztaty „Bliżej – pełna łączność”, czyli ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn.


Czytaj więcej (dodano: 27-02-2020, odsłon: 92)
Pilnie potrzebne krzesełko pod prysznic dla osoby niepełnosprawnej

 

 
Jeśli ktoś z Państwa posiada niepotrzebne już krzesełko pod prysznic i chciałby je podarować osobie potrzebującej, prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Miękini osobiście lub telefonicznie 71/ 736 08 56 w godzinach pracy tut. Ośrodka


(dodano: 26-02-2020)
PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020

 

 

PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020

JEST WSPÓŁFINANSOWANY Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU POMOCY NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM

 

PODROGRAM 2019

 

CELEM PROGRAMU jest zapewnienie najuboższym mieszkańcom Polski pomocy żywnościowej oraz uczestnictwa w działaniach w ramach środków towarzyszących w okresie  grudzień 2019 – lipiec 2020,  a jej celami szczegółowymi są:

a)  organizacja i koordynacja sieci dystrybucji pomocy żywnościowej składającej się z organizacji partnerskich lokalnych, zwanych dalej OPL, zgodnie z zasadami PO PŻ,

b)  racjonalne zagospodarowanie artykułów spożywczych otrzymanych z OPO oraz z innych źródeł, na potrzeby udzielania pomocy żywnościowej osobom najbardziej potrzebującym,

c)  przekazanie artykułów spożywczych osobom zakwalifikowanym do otrzymania pomocy żywnościowej zgodnie z zasadami PO PŻ,

d)  prowadzenie działań w ramach środków towarzyszących wśród osób najbardziej potrzebujących zakwalifikowanych do objęcia pomocą żywnościową, mających na celu włączenie społeczne.Czytaj więcej (dodano: 24-02-2020, odsłon: 93)
Fundacja

 

Fundacja "Pod Parasolem Prawa" to wrocławska organizacja pozarządowa, która zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej osobom nieposiadającym wystarczających środków finansowych. Porad prawnych udzielają wolontariusze - radcy prawni, adwokaci, aplikanci zawodów prawniczych, prawnicy oraz studenci prawa.Czytaj więcej (dodano: 17-02-2020, odsłon: 91)
Poszukujemy osób wykonujących usługi opiekuńcze

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w  Miękini poszukuje  osób wykonujących usługi opiekuńcze

 

Treść informacji(kategoria: Nabory - praca, dodano: 12-02-2020)
Warsztaty kulinarne, ekonomiczne i dietetyczne

 

 

W dniu 28.02.2020r.  Bankiem Żywności we Wrocławiu przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej będzie przeprowadzał dla mieszkańców  Gminy Miękinia warsztaty kulinarne, ekonomiczne i dietetyczne.

 

 Czytaj więcej (dodano: 12-02-2020, odsłon: 90)
Stypendia Stowarzyszenia SPES

 

 

Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES.

Nabór wniosków trwa do 5 marca br.

Wnioski przyjmujemy wyłącznie w postaci elektronicznej, do dostępnej przez stronę www.dla-dzieci.spes.org.pl  bazy danych. Szczegółowe informacje znajdują się na tej stronie i w załączonych materiałach.

 

Infromacja(dodano: 10-02-2020)

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0554