Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 11
Dzisiaj odsłon: 54
Ogółem wizyt: 69 163
Ogółem odsłon: 106 865

Goście: 2Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

 

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini rozpoczął realizację kampanii społecznej pod nazwą: „STOP! Marnotrawieniu środków przyznanych w ramach świadczenia wychowawczego lub wydatkowania ich niezgodnie z celem”Czytaj więcej (dodano: 06-04-2020, odsłon: 75)

 

 

 

W imieniu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przekazujemy poniżej informację dotyczącą zmiany w przepisach dotyczących dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Proszę o przekazanie zainteresowanym oraz w umieszczenie informacji na stronie internetowej i mediach społecznościowych.

 

 Czytaj więcej (dodano: 16-04-2020, odsłon: 70)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje o rocznym planie realizacji kampanii społecznych i projektów socjalnych w roku 2020 

Plan(dodano: 10-04-2020)

 

Na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej znajdują się informację dla osób przebywających w kwarantannie.

 

 

https://www.gov.pl/web/rodzina/pomoc-osobom-w-kwarantannie2(dodano: 10-04-2020)

 

 

Kierownik oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini składają serdeczne podziękowania dla Koła Gospodyń z Brzeziny za uszycie i przekazanie maseczek na rzecz służb z terenu gminy Miękinia.

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

 (dodano: 06-04-2020)
Podziękowania

 

 

 

 

 

 

Kierownik oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini składają serdeczne podziękowania dla Schumacher Packaging Polska. Czytaj więcej (dodano: 01-04-2020, odsłon: 76)

 

 

W związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym związanym z COVID-19, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini rozpoczyna tworzenie bazy sklepów oraz aptek, które mogą świadczyć usługi zakupu i dowożenia zakupionego u nich towaru we wskazane miejsce na terenie gminy Miękinia.Czytaj więcej (dodano: 30-03-2020, odsłon: 110)

 

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini w związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym związanym z COVID-19 poszukuje osób chętnych do wsparcia naszej jednostki w niesieniu pomocy. Wspólne działania polegałyby na robieniu zakupów osobom starszym, samotnym i niepełnosprawnym. Pomoc udzielana będzie osobom, które nie są objęte kwarantanną, a ze względu na wiek czy też ograniczoną sprawność są w grupie szczególnego ryzyka. Osoby chętne do pomocy prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami socjalnymi GOPS pod numerem 71/736 08 56(dodano: 25-03-2020)

 

 

W związku z zamknięciem placówek oświatowych oraz ograniczeniami instytucji pomocowych, w związku z epidemią wirusa SARS- Co V- 2, zwracamy się do Państwa z prośbą o nieignorowanie problemu przemocy i wrażliwość na krzywdę osób doznających przemocy w rodzinie, w tym dzieci, które w związku z zaistniałą sytuacją, zmuszone zostały do przebywania z osobami stosującymi przemoc. Prosimy o reagowanie na zjawisko przemocy i informowanie tut. GOPS lub Policję o podejrzeniu jej występowania.  (dodano: 30-03-2020)

 

Wojska Obrony Terytorialnej uruchamiają punkt bezpłatnej, całodobowej infolinii wsparcia psychologicznego.

 

Pod bezpłatnym numerem telefonu 800 100 102, wszystkie osoby, które potrzebują wsparcia psychologicznego będą mogły uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów. Pomoc psychologiczna będzie też dostępna w formie wideo czatu przez SKYPE pod nazwą: „Wsparcie Psychologiczne WOT”.

 

Szczegóły pod linkiem:

https://media.terytorialsi.wp.mil.pl/informacje/492129/infolinia-wsparcia-psychologicznego?fbclid=IwAR0l8v2PwU79rSqZ8gDnXiE4iiWDwpKpMUQgp63ed2Gz0tpqoDJ9vHfTHi8(dodano: 27-03-2020)

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0532