Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 10
Dzisiaj odsłon: 38
Ogółem wizyt: 69 162
Ogółem odsłon: 106 849

Goście: 2Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini informuje, iż strona internetowa na której się Państwo obecnie znajdują jest stroną archiwalną. Ostatnia aktualizacja na stronie miała miejsce dnia 14.05.2020r. Aktualna strona internetowa Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini jest dostępna pod adresem

 

http://www.gops.miekinia.pl

 

 

 (dodano: 14-05-2020)
 
Zasady postępowania w okresie zagrożenia  epidemiologicznego związanego z COVID-19.

 

W związku z aktualizacją Wytycznych Instytucji Zarządzającej dotyczących realizacji POPŻ Podprogram 2019 z dnia 17 i 23 marca 2020 dotyczącej usprawniania  realizacji dystrybucji wśród osób potrzebujących wprowadzone następujące zasady postępowania w okresie zagrożenia  epidemiologicznego związanego z COVID-19.Czytaj więcej (dodano: 13-05-2020, odsłon: 93)
Plan awaryjny dla osób doświadczających przemocy w rodzinie

 

Na stronie Rzecznika Praw Obywatelskich  znajdują się szczegółowe informacje dotyczące planu awaryjnego dla osób, które doświadczają przemocy w rodzinie.

 

 

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/plan-awaryjny-przemoc-domowa-pomoc-w-epidemii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 (dodano: 16-04-2020)

 

Na stronie Komendy Powiatowej Policji znajduje się komunikat adresowany do seniorów dotyczący bezpieczeństwa.

 

Link do strony:

http://www.sroda-slaska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/biezace_informacje/oszusci_w_dobie_koronawirusa___seniorzy__nie_dajcie_sie_zwiesc_

 

Ulotka

Plakat

(kategoria: Komunikaty, dodano: 07-05-2020)
Kamapnię społeczna pn. „O co można się ubiegać i co przysługuje w związku z posiadanym orzeczeniem o niepełnosprawności

 

 

 

 

 

Od początku maja 2020 r. trwają prace rozpoczynające realizację kampanii społecznej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini pn. „O co można się ubiegać i co przysługuje w związku z posiadanym orzeczeniem o niepełnosprawności ” .Czytaj więcej (dodano: 04-05-2020, odsłon: 100)
Wydawanie żywności

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że dniu 28.04.2020r. otrzymał żywność pozyskaną z Banku Żywności we Wrocławiu. Jednocześnie informujemy, iż żywność będzie wydawana systematycznie osobom potrzebującym po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikiem socjalnym pod numerem 71 736 08 56(dodano: 28-04-2020)

 

W związku z rozpoczętą kampanią społeczną pn. "STOP! Marnotrawieniu środków przyznanych w ramach świadczenia wychowawczego lub wydatkowania ich niezgodnie z celem”, w siedzibie GOPS w Miękini w dziale świadczeń wychowawczych zostaną rozdysponowane ulotki wśród osób pobierajacych bądź ubiegających się o przyznanie świadczenia wychowawczego.

 

Ulotka(dodano: 28-04-2020)
Nabór do Grupy Wsparcia

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini ogłasza nabór do Grupy Wsparcia dla osób doznających przemocy w rodzinie.

 


Czytaj więcej (dodano: 28-04-2020, odsłon: 104)
Bezpłatne wsparcie psychologiczne on - line.

 

Fundacja ADRA Polska poszukuje osób, którzy chcą skorzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego online - to właśnie dla nich uruchomiliśmy grupy "Równoważnia".

Informacje na temat inicjatywy znajdą Państwo w załączenikach:

 

Ulotka

Grupy wsparciaCzytaj więcej (dodano: 23-04-2020, odsłon: 103)

 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini informuje, iż od dnia 22 kwietnia 2020r. tutejszy Ośrodek przyjmuje klientów zgodnie z poniższymi zasadami:

 

  1. Drzwi do tutejszego Ośrodka są zamknięte, osoby chcące wejść na jego teren powinny pukać.

  2. Na terenie Ośrodka mogą przebywać dwie osoby niebędące pracownikami pod warunkiem, że każda z tych osób przyjmowana jest przez inny dział Ośrodka.

  3. Wejście na teren Ośrodka możliwe jest jedynie z zakrytymi ustami i nosem , przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo kasku ochronnego oraz w jednorazowych rękawiczkach.

  4. Osoby na terenie Ośrodka są zobowiązane do zachowania bezpiecznej odległości (2 metry) oraz dezynfekcji rąk. Dezynfekcja rąk odbywa się przy pomocy udostępnionego przy wejściu płynu do dezynfekcji.Czytaj więcej (dodano: 21-04-2020, odsłon: 114)

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0535